Auksu pasidžiaugusi Rūta Meilutytė – vėl medžioklėje: pateko į pusfinalį

Aukso medaliu Europos čempionate trečiadienį pasipuošusi Rūta Meilutytė pradėjo ir antrojo medžioklę. Geriausia Lietuvos plaukikė penktadienį startavo 100 m plaukimo krūtine rungtyje ir nesunkiai pateko į pusfinalį.

R.Meilutytė pateko į pusfinalį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 R.Meilutytė iškovojo auksą 50 m plaukimo krūtine rungtyje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 D.Rapšys ketvirtadienį nuskynė auksą 200 m plaukimo laisvu stiliumi varžybose.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2017-12-15 10:43, atnaujinta 2017-12-15 11:40

R.Meilutytė pusę distancijos įveikė būdama trečia, o po 25 metrų jau buvo antra. Iki finišo ji dar prarado poziciją ir savo plaukime buvo trečia.

20 metų kaunietė auksą jau iškovojo 50 m plaukimo krūtine rungtyje ir yra viena iš favoričių triumfuoti Europos čempionato trumpajame (25 m) baseine 100 m distancijoje.

R.Meilutytė atrankoje distanciją įveikė per 1 min. 6,09 sek. Tai – devintas atrankos rezultatas.

Greičiausia buvo suomė Jenna Laukkanen. Ji distanciją įveikė per 1 min. 4,94 sek.

Pusfinalis vyks penktadienį 18 val. 57 min.

R.Meilutytė dar planuoja plaukti 200 m krūtine distanciją, kuri jai dar nauja.

Lietuvos kraityje Europos čempionate yra trys medaliai.

Du iš jų iškovojo Danas Rapšys.

22 metų panevėžietis 200 m plaukimo nugara rungtyje trečiadienį iškovojo bronzą, o ketvirtadienį nuskynė auksą 200 m plaukimo laisvu stiliumi varžybose.

Kiti penktadienio plaukimai

Į 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungties pusfinalį pateko Simonas Bilis. 24 metų panevėžietis distanciją įveikė per 21,39 sek. Jo rezultatas atrankoje buvo 11-as.

Tadas Duškinas į pusfinalį nepateko. Atrankoje jis distanciją įveikė per 21,69 sek. Jo rezultatas buvo 23 tarp 79 dalyvių.

100 m krūtine varžybose į pusfinalį pateko ir Giedrius Titenis, ir Andrius Šidlauskas.

G.Titenis distanciją įveikė per 57,92 sek. Jo rezultatas buvo devintas.

A.Šidlauskas finišą kirto per 58,23 sek. Jis pagerino asmeninį rekordą. Jo rezultatas buvo keturioliktas.

200 m nugara atrankos neįveikė Ugnė Mažutaitytė. Distanciją jį veikė 2 min. 8,33 sek. Bendroje įskaitoje buvo dvylikta, tačiau atranka vyko dėl vietos finale ir U.Mažutaitytei patekti į jį nepavyko.