Biatlonininkas L. Banys IBU taurės varžybose Austrijoje – 76-as

Austrijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį lietuvis Linas Banys užėmė 76-ą vietą.

Biatlonas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

lrytas.lt ir ELTA

Dec 16, 2017, 1:39 PM

Nugalėjo vieną kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos ratą įveikęs rusas Dmitrijus Malyška – 24 min. 44,1 sek.

19-metis L.Banys turėjo įveikti vieną baudos ratą ir nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 4,2 sek.

27-erių metų Rokas Suslavičius (+4.09,0; 4 baudos ratai) užėmė 90-ą vietą, o 21-erių metų Deividas Demkovas (+5.45,9; 4) liko 104-as.

Lenktynėse dalyvavo 119 biatlonininkų.

Italijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) jaunimo taurės antro etapo varžybų vaikinų 10 km sprinto lenktynėse Lietuvos atstovas Nikita Romanovas užėmė 50-ą vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs baltarusis Dzmitrijus Lazovskis – 27 min. 7,7 sek.

18-metis N.Romanovas (2 baudos ratau) nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 5 sek.

Kitas Lietuvos atstovas 17-metis Maksimas Fominas (+4.51,1; 4) užėmė 79-ą vietą, 18-metis Valentinas Kaznačenka (+5.53,3; 1) – 89-ą, o 17-metis Jokūbas Mačkinė (+5.57,4; 5) – 90-ą