Lietuvos TOP-12 stalo teniso čempionate nugalėjo K. Riliškytė ir M. Skučas

Šeštadienį Kaune vykusiose Lietuvos TOP-12 stalo teniso pirmenybėse nugalėtojais tapo sporto mokyklos „Tauras“ auklėtinė Kornelija Riliškytė ir sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinis Matas Skučas.

Stalo tenisas.<br>Stalo teniso federacijos nuotr.

Dec 17, 2017, 12:08 AM

Nugalėtojams buvo įteiktas 100 eurų vertės dovanų kuponas apsipirkti parduotuvėje „Joma“.

Moterų varžybose antrą vietą užėmė Auksė Rasimavičienė („Vakarų stalo teniso akademija“) , trečią – Ugnė Baskutytė (SM „Gaja“).

Vyrų varžybose sidabrą pelnė Kęstutis Žeimys (Kybartai), o bronzos medalį iškovojo Paulius Gūra (Panevėžys).

Varžybų atidarymas metu sveikinimo žodį dalyviams tarė Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) prezidentė Inga Navickienė ir vyriausiasis teisėjas Romualdas Franckaitis.

Varžybų metu taip pat buvo rengiamas stalo teniso taisyklių nagrinėjimo seminarams tiek teisėjams, tiek treneriams bei egzaminas Pirmai ir Nacionalinei kategorijai įgyti, kas užtikrino kokybišką ir profesionalų teisėjų darbą varžybų metu.