„Žiemos taurės“ varžybos – naujai įrengtoje Fanų padelio arenoje

Daugiau nuotraukų (6)

Dec 19, 2017, 4:39 PM

Prieš pat didžiąsias metų šventes Vilniuje atsidarė Fanų padelio arena, kurioje vyko Lietuvos padelio federacijos (LPF) „Žiemos taurės“ pirmojo etapo padelio turnyras. Varžybose dalyvavo 26 vyrų ir moterų poros: vyrai rungtyniavo dvejose lygose, moterys – vienoje. Visi turnyro dalyviai per dvi dienas sužaidė po ketverias rungtynes.

Stipriausioje vyrų A lygoje dėl čempionų vardo susikovė daugkartiniai Lietuvos čempionai kauniečiai Luidži Pakula ir Skirmantas Mačinskas bei nauja pora – vilniečiai Robertas Sadovskis ir Pijus Mockus. Po labai atkaklios ir permainingos kovos, nugalėję varžovus rezultatu 7:5, 4:6, 13:11, LPF „Žiemos taurės“ etapo padelio turnyro nugalėtojais tapo Robertas Sadovskis ir Pijus Mockus.

Pijus su kitu partneriu jau yra buvęs čempionu 2015 metais, o Robertas čempionu tapo pirmą kartą. Malonu, kad atsirado dar viena stipri padelio pora. Trečiąją vietą iškovojo vilniečiai Nikita Koposovas ir Tadas Skairys, o ketvirtą – vilniečiai Alvydas Musteikis ir Antanas Baranovas, pirmąją dieną pralaimėję tik vicečempionams ir nustebinę save bei varžovus.

Vyrų B lygoje taip pat vyko labai atkaklios kovos. Įveikę visus varžovus, turnyro nugalėtojais tapo vilniečiai Tomas Drukteinis ir Andrius Valčiukas, lemiamose rungtynėse 2:6, 6:4, 10:8 įveikę antroje vietoje likusius kauniečius Valdą Vėbrą su Donatu Šulskiu. Trečią vietą užėmė šiauliečiai Nerijus Baltrimaitis ir Tomas Janužis, o ketvirtąją – vilnietis Sergejus Vinichenka bei ispanas Alberto Blanco, Vilniuje dirbantis „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos treneriu.

Moterų varžybose irgi netrūko atkaklių susitikimų. „Žiemos taurės“ etapo nugalėtojomis tapo Dalia Geleževičienė ir Živilė Šutavičienė, finale rezultatu 0:6, 6:3, 10:8 įveikusios Ingą Stoncelytę ir Rūtą Balalytę. Rungtynėse dėl trečiosios vietos Simona Drukteinienė ir Reda Sirgedienė rezultatu 7:5, 7:5 iškovojo pergalę prieš mamos ir dukros duetą: Dalią Burokaitę ir Lukreciją Duonėlaitę. Nors moterų turnyruose dar dominuoja vilnietės, malonu, kad pirmą kartą varžybose dalyvavo ir Šiaulių padelio mėgėjos.

Nors trijose padelio aikštelėse vyko atkaklios ir bekompromisinės varžybos, LPF „Žiemos taurės“ pirmojo etapo turnyre vyravo šventinė kalėdų nuotaika, o turnyro prizininkai buvo apdovanoti ne tik taurėmis ir medaliais, bet ir rėmėjų dovanėlėmis.

Turnyras pirmą kartą vyko naujai įrengtoje Fanų padelio arenoje, o jos atidarymo metu LPF prezidentas Arvydas Šutavičius padėkojo arenos dalininkams, dideliems padelio entuziastams Tomui Drukteiniui ir Romui Lėbui už padelio mėgėjams suteiktą galimybę treniruotis bei rungtyniauti ir žiemos metu. Antrasis „Žiemos taurės“ turnyro etapas vyks jau 2018-ais metais – sausio 27-28 dienomis.