„Baltijos“ ledo ritulininkai įveikė „Geležinį vilką“

Lietuvos ledo ritulio čempionate penktadienį Klaipėdos „Baltija“ išvykoje 6:5 (2:3, 2:2, 2:0) įveikė Vilniaus „Geležinio vilko“ ledo ritulininkus.

Ledo valytoja per ledo ritulio rungtynes. <br> AFP/Scnapix nuotr.

lrytas.lt ir ELTA

Dec 23, 2017, 12:26 PM

Klaipėdiečiai po dviejų kėlinių atsiliko 4:5, bet du Pavelo Fominycho įvarčiai trečiame kėlinyje leido uostamiesčio atstovams išplėšti pergalę. Iš viso P.Fominychas šiame mače pasižymėjo tris kartus. Du įvarčius įmušė Andrius Židkovas, vieną – Ernestas Stonkus.

Vilniaus komandai tris įvarčius pelnė Dominykas Bisturys, du – Deividas Četvertakas.

„Baltija“ (9 rungtynių, 17 taškų) čempionate užima ketvirtą vietą, o „Geležinis vilkas“ (10 rungt./6 tšk.) – penktą.