Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose Vokietijoje – 42-as

Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės ketvirto etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 42-ą vietą.

Tomas Kaukėnas, biatlonininkas<br>V.Balkūno nuotr.

lrytas.lt ir ELTA

Jan 6, 2018, 8:41 PM, atnaujinta Jan 6, 2018, 8:44 PM

Nugalėjo iš pirmos pozicijos startavęs prancūzas Martinas Fourcade'as. Jis šaudykloje suklydo vieną kartą ir turėjo įveikti vieną baudos ratą.

Antras finišavo norvegas Johannesas Thingnesas Boe (+6,3 sek.; 3 baudos ratai), trečią vietą užėmė jo tėvynainis Tarjeis Boe (30,9 sek.; 0).

27-erių metų T.Kaukėnas, kuriam teko įveikti keturis baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 14,9 sek.

Lenktynėse dalyvavo 57 biatlonininkai. Jie startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje po 10 lenktynių pirmauja M.Fourcade'as (552 tšk.). Antrą vietą užima T.T.Boe (514 tšk.), o trečią – slovėnas Jakovas Fakas (372 tšk.). Lietuvis Vytautas Strolia su 3 taškais tarp 84 klasifikuotų biatlonininkų yra 81-as.