Biatlonininkė G. Leščinskaitė varžybose Slovakijoje – 61-a, R. Suslavičius užėmė 66-ą vietą

Slovakijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės ketvirto etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė užėmė 61-ą vietą.

Moterų biatlonas. <br> AF/Scanpix nuotr.

Jan 6, 2018, 4:36 PM

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi rusė Uljana Kaiševa – 20 min. 25,2 sek.

Du baudos ratus turėjusi įveikti 21-erių metų G.Leščinskaitė nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 3 sek.

18-metė Lietuvos atstovė Ana Jesipionok (+3.57,7; 1 baudos ratas) užėmė 81-ą poziciją.

Lenktynėse dalyvavo 95-ios biatlonininkės.

R. Suslavičius užėmė 66-ą vietą

Vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį iš Lietuvos atstovų geriausiai pasirodė Rokas Suslavičius. Jis užėmė 66-ą vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs prancūzas Simonas Fourcade'as – 25 min. 10,8 sek.

27-erių metų R.Suslavičius turėjo įveikti vieną baudos ratą ir nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 14,1 sek.

21-erių metų Lietuvos atstovas Deividas Demkovas (+3.37,7; 2 baudos ratai) užėmė 74-ą vietą, o 18-metis Nikita Romanovas (+5.59,3; 3) – 96-ą.

Lenktynėse dalyvavo 107-i biatlonininkai.