IBU taurės varžybose Vokietijoje Lietuvos biatlonininkai liko tarp autsaiderių

Vokietijoje vykusių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės penkto etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Deividas Demkovas užėmė 84-ą vietą.

Rokas Suslavičius.<br>Facebook nuotr.

Jan 13, 2018, 4:09 PM

Nugalėjo be klaidų šaudęs ir baudos ratų išvengęs norvegas Vetlė Christiansenas – 26 min. 46,3 sek.

21-erių metų D.Demkovas (1 baudos ratas) nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 38,3 sek.

18-metis Lietuvos atstovas Nikita Romanovas (+4.03,8; 1 baudos ratas) užėmė 86-ą vietą, o 27-erių metų Rokas Suslavičius (+6.09,9; 2) liko 104-as tarp 111-os dalyvių.

Moterų 7,5 km sprinto lenktynėse nugalėjo norvegė Hilde Fenne (2 baudos ratai) – 21 min. 27,6 sek.

18-metė Lietuvos atstovė Ana Jesipionok (+4.09,3; 3) užėmė 78-ą poziciją tarp 86-ių sportininkių.