Lietuvos slidininkų, biatlonininkių ir čiuožėjo kuklūs startai varžybose Vokietijoje

Vokietijoje vykstančio pasaulio slidinėjimo taurės etapo vyrų sprinto varžybose šeštadienį lietuvis Modestas Vaičiulis užėmė 37-ą vietą. Atrankos varžybose M.Vaičiulis 1,2 km distanciją įveikė per 1 min. 57,34 sek. Iki vietą ketvirtfinalyje garantavusios 30-os pozicijos jam pritrūko 1,28 sek.

Moterų biatlonas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

lrytas.lt ir ELTA

2018-01-14 12:08

Kitas Lietuvos atstovas Stepanas Terentjevas (2.02,44) liko 62-as tarp 67-ių dalyvių.

Finale triumfavo italas Federico Pellegrino – 1 min. 52,77 sek. Antrą vietą užėmė norvegas Johannesas Klaebo (+0,18 sek.), trečią – prancūzas Lucas Chanavatas (+0,98 sek.).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja kitas norvegas Martinas Sundby (875 tšk.).

Moterų etapo atrankos varžybose Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko (2.27,48) buvo paskutinė – 49-a.

Finale greičiausia buvo švedė Hanna Falk (2.06,34). Antra finišavo kita švedė Maja Dahlqvist (+0,23 sek.), o trečia – amerikietė Sophie Caldwell (+0,30).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja norvegė Heidi Weng (1154 tšk.).

Lietuvos biatlonininkės pasaulio taurės varžybose Vokietijoje – 18-os

Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės penkto etapo moterų estafetėje 4 po 6 km šeštadienį Lietuvos komanda – Natalija Kočergina, Diana Rasimovičiūtė, Gabrielė Leščinskaitė ir Natalija Paulauskaitė – užėmė 18-ą vietą.

Nugalėjo baudos ratų išvengusi Vokietijos komanda – Franziska Preuss, Denise Herrmann, Franziska Hildebrand ir Laura Dahlmeier. Jų laikas – 1 val. 8 min. 47 sek.

Antrą vietą užėmė Italijos (+2,9 sek.) ekipa, o trečią – Švedijos kvartetas (17,2 sek.).

Lietuvos atstovės nuo nugalėtojų atsiliko 5 min. 16,1 sek. Mūsiškės panaudojo 8 papildomus šovinius ir išvengė baudos ratų.

Lietuvės aplenkė Kinijos, Suomijos, Estijos, Bulgarijos ir Pietų Korėjos komandas.

Čiuožėjas S. Ramanauskas Europos čempionate užėmė 31-ą ir 43-ią vietas

Drezdene (Vokietija) vykstančiame Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate vienintelis Lietuvos atstovas Salvijus Ramanauskas užėmė 31-ą ir 43-ią pozicijas.

17-metis lietuvis 500 metrų distancijos ketvirtame paguodos čiuožime šeštadienį finišavo per 43,890 sek. ir užėmė trečią poziciją. Galutinėje įskaitoje jam atiteko 31-a vieta tarp 46 sportininkų.

1500 metrų distancijos paguodos varžybose S.Ramanauskas nestartavo, todėl galutinėje rikiuotėje jam atiteko 43-ia pozicija.