Lietuvos rankininkai pasaulio čempionato atrankoje šventė antrą pergalę

2019 metų pasaulio rankino čempionato atrankos turnyro antros grupės antro rato rungtynėse Lietuvos nacionalinė rinktinė Klaipėdos „Švyturio“ arenoje susitiko su Gruzijos komanda, 24:20 (12:11) nugalėjo varžovus ir iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

Vilius Rašimas.<br> LRF nuotr.

Jan 13, 2018, 10:16 PM

Gruzinai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmo kėlinio antroje pusėje pirmavo 10:7. Vis dėlto dar pirmame kėlinyje lietuviai išsiveržė į priekį 12:11. Antroje mačo pusėje lietuviai įgijo 4 įvarčių pranašumą (19:15). Šį pranašumą šeimininkai išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Mūsų šalies komandai po 4 įvarčius pelnė Laurynas Palevičius ir Mindaugas Dumčius, po 3 – Aidenas Malašinskas, Rolandas Bernatonis ir Mindaugas Urbonas, po 1 – Karolis Stropus, Skirmantas Plėta, Mindaugas Tarcijonas ir Lukas Juškėnas.

Antrą nesėkmę patyrusioje Gruzijos ekipoje 6 kartus pasižymėjo Iraklis Čikovanis, Rati Mschvildzė, Giorgijus Ordžikinidzė ir Lesko Citelišvili pelnė po 3 įvarčius.

Lietuviai sekmadienį (sausio 14) dieną žais su Latvijos komanda (17.00 val.). Latviai 29:28 įveikė Izraelį ir taip pat iškovojo antrą pergalę.

Į kitą pasaulio čempionato atrankos etapą pateks tik šios grupės nugalėtojas.

Išvakarėse Lietuva 36:20 sutriuškino Izraelį, o Latvija palaužė gruzinų pasipriešinimą 24:21.

REPORTERIS: Seime įteiktos Aleksandro Stulginskio žvaigždės