Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnų „Energija“ sutriuškino Klaipėdos „Baltiją“

Povilas Verenis ir Deividas Kazlauskas pelnė po tris įvarčius, o jų vedama Elektrėnų „Energija“ Lietuvos čempionato rungtynėse 10:3 (1:1, 6:1, 3:1) nugalėjo Klaipėdos „Baltijos“ ekipą.

Elektrėnų „Energija“.<br> Klubo nuotr.

Jan 14, 2018, 12:01 AM

Prieš rungtynes su Eurikos Masytės daina „Laisvė“ buvo paminėta Laisvės gynėjų diena bei pagerbti už Lietuvos Nepriklausomybę kovoję ir žuvę žmonės.

Jau 39-ą susitikimo sekundę įvartį šeimininkų gretose pelnė D.Kazlauskas (00:39), tačiau „Baltija“ nepalūžo ir kėlinio viduryje, rungtyniaujant mažumoje, sugebėjo surengti greitą ataką, kurią sėkmingai baigė Michailas Jevstignejevas (11:46).

Antrame kėlinyje „Baltija“ rinkosi baudos minutes, o „Energija“ mušė įvarčius. Du kartus pasižymėjo D.Kazlauskas (28:13 ir 34:56 mažumoje), po kartą – Aurimas Gaidauskas (27:05), P.Verenis (29:18), Aimas Fiščevas (36:47) ir Laisvydas Kudrevičius (39:16), tuo tarpu „Baltijai“ vieną įvartį pelnė Romanas Šalajevas (33:08)

Nors rungtynių baigtis jau buvo aiški, tačiau ir trečiame kėlinyje „Energija“ nemažino tempo. Du įvarčius pelnė P.Verenis (41:56 ir 50:16), o kartą pasižymėjo A.Fiščevas (51:07). Klaipėdiečių gretose įvartį pelnė Pavelas Bykovas (57:50).

Rungtynių pabaigoje vienas kitam į atlapus kibo Vainius Jankauskas ir Matas Mikalauskas, kurie užsidirbo po 2 baudos minutes.

„Energija“ atliko kur kas daugiau smūgių nei „Baltija (62:14), tačiau taip pat surinko ir daugiau baudos minučių (30 prieš 16).

„Energija“ per 12 reguliariojo sezono rungtynių yra iškovojusi 11 pergalių ir su 33 taškais užtikrintai žengia pirmoje pozicijoje, tuo tarpu „Baltija“ per tiek pat susitikimų laimėjo 7 rungtynes ir su 19 taškų užima ketvirtą poziciją.

Kitas rungtynes „Energija“ žais jau Baltarusijos aukščiausioje lygoje, kai sausio 15-16 dienomis susitiks su Baltarusijos aštuoniolikmečių rinktine. Tuo tarpu „Baltijos“ sausio 21-ą dieną Klaipėdoje lauks Vilniaus „Geležinio vilko“ ledo ritulininkai.