Lietuvos ledo ritulio čempionate pergales šventė „Kaunas Hockey” ir „Energija”

Rokiškyje po atviru dangumi šeštadienį įvykusiose Lietvos ledo ritulio čempionato rungtynėse vietos „Rokiškis“ tik paskutiniąją rungtynių minutę pelnė vienintelį komandos įvartį ir patyrė skaudų pralaimėjimą nuo „Kaunas Hockey“ ekipos 1:7 (0:3, 0:2, 1:2).

Elektrėnų klubas škovojo pergalę

Jan 14, 2018, 10:24 AM

Pirmuosius šešis įvarčius Kauno klubui pelnė legionieriai iš Rusijos, o Ilja Lašinas jų į savo sąskaitą įsirašė tris (13:54, dauguma, 17:54 ir 43:13). Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Dmitrijus Prokopenkovas (01:24), antrajame kėlinyje įvarčius mušė Dmitrijus Babičius (26:24, dauguma) ir Savelijus Morozovas (31:38),

Paskutinį įvartį kauniečiams įmušė Dovydas Streckis (51:04, dauguma).

Paskutiniąją minutę „garbės“ įvartį pelnė Simas Sakaitis (59:23, dauguma) taip neleidęs džiaugtis varžovų vartininkui Lukui Jakšiui „sausais“ vartais.

„Kaunas Hockey“ į varžovų vartus metė 36 kartus, „Rokiškiui“ įvarčiui pasiekti prireikė 26 bandymų.

Dar vieneriose šeštadienio rungtynėse, Elektrėnuose vietos „Energija“ taip pat nesulaukė didesnio pasipriešinimo ir 10:3 (1:1, 6:1, 3:1) įveikė Klaipėdos „Baltiją“.

Šeimininkai jau pirmąją minutę po Deivido Kazlausko įvarčio (00:39) pabėgo į priekį, tačiau susikomplikavo padėtį kėlinio viduryje, kai Michailas Jevistignejevas (11:46) mažumoje sugebėjo išlyginti rezultatą.

Antrajame kėlinyje „Energija“ šešiais įvarčiais, kuriuos pelnė D.Kazlauskas (2), Aurimas Gaidauskas, Povilas Verenis, Aimas Fiščevas ir Laisvydas Kudrevičius, „Baltijai“ antrajame kėlinyje įvartį pelnė Romanas Šalajevas.

Paskutiniosiose 20 minučių dar du kartus pasižymėjo Povilas Verenis, įvartį pridėjo A.Fiščevas, o „Baltijai“ trečiąjį įvartį pelnė Pavelas Bykovas.

„Energija“ į vartus metė 62 kartus, o „Baltijai“ užteko 14 metimų trims įvarčiams.