„Geležinio vilko“ ledo ritulininkai Klaipėdoje šventė didžiausią sezono pergalę

Dar vienas netikėtas rezultatas užfiksuotas Lietuvos ledo ritulio čempionate, kur sekmadienį Klaipėdoje vietos „Baltija“ 2:7 (0:0, 1:4, 1:3) nusileido Vilniaus „Geležiniam vilkui“.

"Geležinio vilko" ledo ritulio komanda

2018-01-21 18:53

Abi komandos ilgai ieškojo kelių varžovų vartų link, o svečiai buvo agresyvesni ir greitesni.

Įvarčiai pasipylė tik antrajame kėlinyje, ir po dviejų vilniečių Aleksandro Kozelo (20:34) ir Arno Misiuko (26:11) įvarčių daugumoje, įvarčiu taip pat turėdama kiekybinę persvarą atsakė ir „Baltija“, kai pasižymėjo Matas Mikalauskas (31:27).

Tačiau 20 baudos minučių surinkę šeimininkai ir pradžių praleido Nikodemo Numavičiaus (31:49) smūgį, o netrukus dvigubą daugumą išnaudojo A.Kozelas (33:57). „Geležinis vilkas“ atitrūko 4:1.

Trečiajame kėlinyje dar kartą rezultatyviai daugumą įžaidė „Geležinis vilkas“ ir pasižymėjo A.Misiukas (46:08). Nusiminusius ir vartininką Maksimą Ponomarenką į veteraną Andrejų Šutovą pakeitusius šeimininkus dar du kartus skriaudė Deividas Četvertakas (53:02) ir Nikodemas Numavičius (54:48).

Rezultatui esant 7:1 baudinį uždirbo ir jį realizavo klaipėdietis Andrejus Židkovas (55:07).

Vilniečiai į vartus metė 39 kartus, šeimininkai turėjo 23 bandymus.

„Geležinis vilkas“ tik dienai buvo nukritęs į paskutinę čempionato vietą, kai vakar juos žemyn nustūmė pergalę iškovojęs „Rokiškis“.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks trečiadienį 20 valandą Kauno ledo arenoje, kur vietos „Kaunas Hockey“ priims Elektrėnų „Energiją“.