Biatlonininkė N. Kočergina Europos čempionate užėmė 56-ą vietą

Italijoje vykstančio atvirojo Europos biatlono čempionato moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 56-ą vietą.

Moterų biatlonas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 26, 2018, 6:55 PM

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi ukrainietė Iryna Varvynec – 20 min. 54,1 sek. Sidabro medalį pelnė prancūzė Chloe Chevalier (+12,5 sek.; 1 baudos ratas), o bronzos – japonė Fuyuko Tachizaki (+15,5 sek.; 0).

Tris baudos ratus turėjusi įveikti 32-ejų metų N.Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 57,7 sek.

Dar dvi Lietuvos atstovės – Natalija Paulauskaitė ir Gabrielė Leščinskaitė lenktynėse nestartavo.

Varžybose dalyvavo 107 biatlonininkės. Į šeštadienį vyksiančias persekiojimo lenktynes pateko 60 sportininkių.

Europos čempionatas yra įtrauktas į Tarptautinės biatlono federacijos (IBU) taurės įskaitą. Po 12 lenktynių pirmauja rusė Uljana Kaiševa, turinti 404 taškus. 1 tašką pelniusi N.Paulauskaitė yra paskutinė – 131-a.

R. Dindaitė IBU jaunimo taurės varžybose Čekijoje – 44-a

Čekijoje vykstančių IBU jaunimo taurės trečio etapo varžybų merginų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Raminta Dindaitė užėmė 44-ą vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi prancūzė Lou Jeanmonnot Laurent – 23 min. 13,1 sek.

17-metė R.Dindaitė, kuriai teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 31,8 sek.

18-metė Lietuvos atstovė Ana Jesipionok (+4.03,4; 3 baudos ratai) užėmė 48-ą vietą, o 16-metė Sara Urumova (+9.47,8; 3) – 76-ą.

Lenktynėse dalyvavo 85-ios biatlonininkės.

Vaikinų 10 km sprinto lenktynėse triumfavo baudos ratų išvengęs prancūzas Emilienas Claude'as – 25 min. 42,5 sek.

18-metis Lietuvos atstovas Nikita Romanovas (+3.32,2; 1) liko 53-ias, 17-metis Maksimas Fominas (+3.37,2; 2) – 54-as, 17-metis Jokūbas Mačkinė (+5.39,2; 3) – 77-as, o 18-metis Valentinas Kaznačenka (+5.42,6; 2) – 79-as.