Penkiakovininkė G. Venčkauskaitė varžybose Vengrijoje iškovojo bronzą

Vengrijoje vykstančių šiuolaikinės penkiakovės varžybų „Peridot Indoor International“ moterų finale po motinystės atostogų į sportą grįžusi lietuvė Gintarė Venčkauskaitė iškovojo bronzos medalį.

Gintarė Venčkauskaitė<br>A.Pliadžio nuotr.

Jan 28, 2018, 8:46 AM

Lietuvos sportininkė surinko 1331 tašką.

G.Venčkauskaitė buvo devinta plaukime (279 tšk.), 22-a – fechtavime (196 tšk.), trečia – jojime (300 tšk.) ir pasiekė geriausią rezultatą bėgimo ir šaudymo rungtyje (556 tšk.).

Nugalėtoja tapo baltarusė Iryna Prasiancova (1341 tšk.), o antrą vietą užėmė vengrė Michelle Gulyas (1334 tšk.).

Ieva Serapinaitė (1303 tšk.) užėmė septintą vietą, Lina Batulevičiūtė (1260 tšk.) – 16-ą, o Aurelija Tamašauskaitė (1226 tšk.) – 23-ią tarp 36-ių finalo dalyvių.