Giedrius Titenis rinko aukso medalius Nicoje

Vienas Lietuvos plaukimo rinktinės lyderių Giedrius Titenis savaitgalį iškovojo tris aukso medalius „FFN Golden Tour Camille Muffat“ varžybų pirmajame etape Nicoje (Prancūzija).

Giedrius Titenis pasirodė puikiai.<br>T.Bauro nuotr.

Feb 5, 2018, 8:03 PM

Austrijoje besitreniruojantis sportininkas triumfavo visose dalyvautose plaukimo krūtine rungtyse.

50 m distancijos atrankoje jis buvo greičiausias ir savo poziciją nesunkiai išsaugojo kovoje dėl aukso, nuotolį įveikdamas per 28,04 sek.

Tuo tarpu kitose dvejose rungtyse po atrankos G. Titenis užėmė antrąsias vietas, tačiau finaluose savo pranašumu suabejoti neleido. 100 m plaukime finišo sienelę jis palietė po 1 min. 0,72 sek., o ilgiausioje 200 m distancijoje finišavo per 2 min. 13,56 sek.