Kalnų slidinėjimo dvikovėje triumfavo austras M. Hirscheris

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių vyrų kalnų slidinėjimo dvikovės – greitojo nusileidimo ir slalomo – varžybas antradienį laimėjo austras Marcelis Hirscheris. Tai pirmasis jo olimpinis auksas.

Marcelis Hirscheris <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2018-02-13 14:15

Šešiskart pasaulio taurę iškovojęs 28-erių metų Austrijos kalnų slidininkas užfiksavo 2 min. 6,52 sek. laiką ir 0,23 sek. pranoko antrąją vietą užėmusį 26-erių metų prancūzą Alexį Pinturault. Bronzos medalį pelnė 28-erių metų prancūzas Victoras Muffatas-Jeandetas (+1,02 sek.).

Po greitojo nusileidimo pirmavęs vokietis Thomas Dressenas galutinėje įskaitoje liko devintas (+2,44 sek.).

Varžybose dalyvavo 65 kalnų slidininkai.