Greitojo nusileidimo rungtyje – patyrusio norvego triumfas

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių vyrų kalnų slidinėjimo greitojo nusileidimo rungtį ketvirtadienį laimėjo Akselis Lundas Svindalas. Tai pirmasis šios rungties olimpinis aukso medalis Norvegijos istorijoje.

Patyręs norvegas triumfavo kalnų slidinėjimo greitojo nusileidimo rungtyje.<br> AP nuotr.

Feb 15, 2018, 8:32 AM

A. L. Svindalas 2010 metais Vankuverio žaidynėse triumfavo didžiausiojo slalomo rungtyje, greitojo nusileidimo varžybose pelnė sidabrą. o didžiajame slalome buvo trečias.

Penkiskart pasaulio čempionas 35-erių metų A. L. Svindalas ketvirtadienį trasą įveikė per 1 min. 40,25 sek. ir 0,12 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusį savo tėvynainį 32-ejų metų Kjetilį Jansrudą.

Bronzos medalį pelnė praėjusių metų pasaulio čempionas 31-erių metų šveicaras Beatas Feuzas (+0,18 sek.).

Varžybose dalyvavo 55 kalnų slidininkai.