Pjongčango čiuožimo auksas – olimpiniu rekordus pagerinusiems norvegams ir japonėms

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių greitojo čiuožimo vyrų komandų persekiojimo lenktynėse trečiadienį triumfavo Norvegijos komanda.

Japonijos greitojo čiuožimo komanda tapo olimpine čempione<br> Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2018-02-21 17:42

Norvegai Havardas Bokko, Simenas Nilsenas ir Sverre Pedersenas finale finišavo per 3 min. 37,32 sek. ir 1,2 sek. aplenkė sidabro medalius iškovojusius šeimininkus Pietų Korėjos čiuožėjus.

Bronzos medaliai atiteko olandams. Jie mažajame finale (3.38,40) buvo greitesni už Naujosios Zelandijos (3.43,54) sportininkus.

Pusfinalyje norvegai nugalėjo olandus, o jų laikas – 3 min. 37,08 sek. – yra naujas olimpinis rekordas.

Moterų persekiojimo lenktynėse aukso medaliais pasidabino Japonijos komanda – Ayano Sato, Miho Takagi ir Nana Takagi. Jos finale pasiekė naują olimpinį rekordą (2.53,89) ir aplenkė Olandijos rinktinę (2.55,48).

Bronzos medaliai atiteko amerikietėms, kurios B finale vos 0,45 sek. aplenkė kanadietės. JAV komandos laikas – 2 min. 59,27 sek., Kanados – 2 min. 59,72 sek.

Varžybose dalyvavo po aštuonias vyrų ir moterų komandas.

2014 metų Sočio olimpinėse žaidynėse tiek vyrų, tiek moterų persekiojimo lenktynėse triumfavo olandai.