Snieglenčių šuolių varžybų olimpine čempione tapo Austrijos atstovė

2018 m. vasario 22 d. 06:53
Lrytas.lt
2018 metų Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių snieglenčių varžybų didžiojo šuolio („Big Air“) rungties čempione tapo Austrijos atstovė 26-erių metų Anna Gasser. Jos trijų bandymų bendras rezultatas buvo 185 balai. Austrė aplenkė amerikietę Jamie Anderson (177,25) ir 16-metę snieglentininkę iš Naujosios Zelandijos Zoi Sadowski Synnott (157,50).
Daugiau nuotraukų (21)
27-erių metų amerikietė J.Anderson prieš tai triumfavo akrobatinio nusileidimo rungtyje.  
Z.Sadowski Synnott tapo vos antra Naujosios Zelandijos atstove, iškovojusia medalį žiemos olimpinėse žaidynėse. 1992 metais moterų kalnų slidinėjimo slalomo rungtyje sidabrą pelnė Annelise Coberger.
Rezultatai:
1. Anna Gasser (Austrija) – 185,00 balai;
2. Jamie Anderson (JAV) – 177,25 balo;
3. Zoi Sadowski Synnott (Naujoji Zelandija) – 157,50 balo.
Austrė A.Gasser ketino tapti gimnaste ir į snieglenčių sporto treniruotes atėjo tik būdama 18-os metų, o šiais laikais tai yra labai vėlai.
Didžiojo šuolio rungtis olimpinėse žaidynėse surengta pirmą kartą.
 
Finale kovojo 12 sportininkių.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.