Rusijos čiuožėjos Pjongčange iškovojo auksą ir sidabrą

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo solisčių varžybose penktadienį Rusijos atstovės iškovojo aukso ir sidabro medalius.

Alina Zagitova tapo olimpine čempione, o Jevgenija Medvedeva buvo antra
Daugiau nuotraukų (4)

Feb 23, 2018, 1:37 PM, atnaujinta Feb 23, 2018, 1:48 PM

Olimpine čempione tapo Alina Zagitova. Europos čempionė buvo pirma trumpojoje programoje, o laisvojoje programoje penktadienį užėmė antrąją vietą. Jaunoji sportininkė surinko 239,57 taško. 15-os metų 281 dienos amžiaus A. Zagitova tapo antra jauniausia šios rungties olimpine čempione. Jaunesnė buvo tik JAV atstovė Tara Lipinski, kuri olimpinį auksą 1998 metais iškovojo būdama 15 metų ir 255 dienų amžiaus.

Sidabro medalį pelnė dukart pasaulio čempionė 18-metė Jevgenija Medvedeva (238,26 tšk.).

Bronzos medalį iškovojo pasaulio vicečempionė 22-ejų metų kanadietė Kaetlyn Osmond (231,02 tšk.).

A. Zagitova ir J. Medvedeva Pjongčange su Rusijos rinktine iškovojo komandų varžybų sidabrą, o K. Osmond su Kanados ekipa – auksą.

Varžybas pradėjo 30 čiuožėjų. Laisvąją programą penktadienį atliko 24 sportininkės.