Lietuvos šokėjams – aukso ir sidabro medaliai Japonijoje

Sekmadienį Japonijos sostinėje Tokijuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros laimėjo aukso ir sidabro medalius.

D. Vėželis, L. Chatkevičiūtė, I. Žukauskaitė ir E. Sodeika

Feb 26, 2018, 7:28 PM, atnaujinta Feb 26, 2018, 7:30 PM

„World Open“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) tapo nugalėtojais.

Antrą vietą užėmė italai Francesco Galuppo ir Debora Pacini, o bronzos medalius laimėjo Madis Abelis ir Aleksandra Galkina iš Estijos. Varžybose dalyvavo 55 poros.

„Grand Prix“ kategorijos profesionalų lygos standartinių šokių grupėje Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys“) laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė vokiečiai Benedetto Ferruggia ir Claudia Koehler, o trečią vietą užėmė Bjornas Bitschas ir Ahsli Williamson iš Danijos. Grupėje varžėsi 48 poros.