Lietuvis pateko į rankinio Čempionų lygos geriausiųjų septynetą

Zaporižės „Motor“ klubui atstovaujantis Lietuvos rinktinės rankininkas Aidenas Malašinskas pirmą kartą šį sezoną pateko į Čempionų lygos geriausių savaitės žaidėjų septynetą.

A.Malašinskas.

Feb 27, 2018, 3:29 PM, atnaujinta Feb 27, 2018, 3:31 PM

Septintuoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkintis įžaidėjas buvo įvertintas po atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo pirmųjų rungtynių, kuriose „Motor“ šeštadienį namie nugalėjo „Skjern“ komandą 32:30 (19:14), o pats A.Malašinskas įmetė 7 įvarčius.

Kovą dėl kelialapio į Čempionų lygos aštuntfinalį „Motor“ pratęs šeštadienį (kovo 4 d.) Danijos mieste Skjerne, kur vyks atsakomosios rungtynės.

Nors praėjusį šeštadienį Ukrainos čempionai neišsaugojo antrojo kėlinio pradžioje turėtos šešių įvarčių persvaros, lietuvis tikisi sėkmingos dvikovos baigties.

„Pirmosios rungtynės pavyko: tempas buvo didelis, komandos įmetė daug įvarčių. Pirmasis kėlinys, per kurį pelnėme 19 įvarčių, buvo vienas geriausių šį sezoną. Deja, antrajame kėlinyje įstrigome. Tačiau manau, kad turėtumėm laimėti ir svečiuose“, – sakė A.Malašinskas, kuris šį sezoną Čempionų lygoje per 11 rungtynių įmetė 54 įvarčius.

Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose šeštadienį žaidė dar vienas lietuvis. Jonas Truchanovičius padėjo „Montpellier“ komandai išvykoje nugalėti Leono „Ademar“ klubą 28:24 (14:12).

Nors J.Truchanovičius negalėjo žaisti visa jėga dėl nedidelės traumos, patirtos praėjusią savaitę per Prancūzijos lygos rungtynes, jis pelnė 1 įvartį.

Nuo sezono pradžios J.Truchanovičius per 11 rungtynių pelnė 30 įvarčių.