Lietuvos biatlonininkė pasaulio jaunių čempionate – 53-ia

Otepėje (Estija) vykstančio pasaulio jaunimo (iki 21 metų) ir jaunių (iki 19 metų) biatlono čempionato jaunių merginų 6 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Ana Jesipionok užėmė 53-iąją vietą.

Lietuvos atstovė Ana Jesipionok užėmė 53-iąją vietą.

Mar 2, 2018, 1:54 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 1:56 PM

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi 19-metė švedė Elvira Oeberg – 19 min. 46,7 sek. Jos sesuo Hanna Pjongčango olimpinėse žaidynėse iškovojo auksą 15 km asmeninėse lenktynėse ir sidabrą su Švedijos rinktine moterų estafetėje.

18-metė A. Jesipionok, kuriai teko įveikti tris baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 47,6 sek.

17-metė lietuvė Raminta Dindaitė (+3.34,3; 3 baudos ratai) užėmė 73-iąją vietą, o 15-metė Viktorija Romanova (+4.32,5; 1) – 79-ąją.