„Predators“ ledo ritulininkai iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės

NHL reguliariojo sezono rungtynėse sekmadienį „Nashville Predators“ ekipa išvykoje po pratęsimo 4:3 (1:1, 1:0, 1:2; 1:0) nugalėjo „Colorado Avalanche“ komandą ir iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės.

„Predators“ ledo ritulininkai<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2018-03-05 10:26, atnaujinta 2018-03-05 10:28

Pergalingą įvartį 62-ąją min. pelnė Filipas Forsbergas. Kitus įvarčius svečiams pelnė Austinas Watsonas (4 min.), Kyle'as Turrisas (29) bei Ryanas Ellisas (59).

„Avalanche“ gretose pasižymėjo Nikita Zadorovas (13), Mattas Nieto (45) bei Mikko Rantanenas (55).

„Predators“ (65 rungt./93 tšk.) pirmauja Vakarų konferencijoje, o „Avalanche“ (65 rungt./76 tšk.) ekipa yra devinta.

Sekmadienio rungtynių rezultatai.

„Colorado Avalanche“ – „Nashville Predators“ 3:4 (1:1, 0:1, 2:1; 0:1), po pratęsimo

„Florida Panthers“ – „Philadelphia Flyers“ 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

„Anaheim Ducks“ – „Chicago Blackhawks“ 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)

„New Jersey Devils“ – „Vegas Golden Knights“ 2:3 (0:0, 2:3, 0:0)

„Carolina Hurricanes“ – „Winnipeg Jets“ 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

„Minnesota Wild“ – „Detroit Red Wings“ 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

„San Jose Sharks“ – „Columbus Blue Jackets“ 2:4 (0:2, 1:1, 1:1).