Pasaulio biatlono taurės etape geriausiai iš Lietuvs atstovų pasirodė K. Dombrovskis

Suomijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės septintojo etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį geriausiai iš Lietuvos atstovų pasirodęs Karolis Dombrovskis užėmė 59-ą vietą.

Biatlonas.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.

Mar 8, 2018, 10:44 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 10:47 PM

Nugalėjo be klaidų šaudęs ir baudos ratų išvengęs rusas Antonas Šipulinas – 23 min. 51,6 sek.

Antrą vietą užėmė Andrejus Rastorgujevas iš Latvijos (+5,8 sek.; 0 baudos ratų). Jis pakartojo savo geriausią pasiekimą pasaulio taurės varžybose. Trečias liko prancūzas Quentinas Fillonas Mailletas (+17,3 sek.; 0).

44-erių metų Norvegijos biatlono legenda Ole Einaras Bjoerndalenas (+40,4 sek.; 0) užėmė 12-ą vietą. Šio sezono lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as šiose lenktynėse nedalyvavo.

26-erių metų K.Dombrovskis, kuris išvengė baudos ratų, nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 1,6 sek.

25-erių metų olimpietis Vytautas Strolia (+2.03,3; 2) užėmė 60-ą vietą, o sėkmingai Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse pasirodęs 27-erių metų Tomas Kaukėnas (+3.57,7; 3) liko vos 96-as tarp 100-o dalyvių.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja M.Fourcade'as (1028 tšk.). Antras yra norvegas Johannesas Thingnesas Boe (938 tšk.).

V.Strolia su 3 taškais užima 98-ą vietą tarp 101-o klasifikuoto biatlonininko.