Amerikietė M. Shiffrin užsitikrino pasaulio kalnų slidinėjimo taurės čempionės titulą

Vokietijoje vykstančio pasaulio moterų kalnų slidinėjimo taurės etapo slalomo rungtį šeštadienį laimėjo amerikietė Mikaela Shiffrin. Po šių lenktynių ji bendroje įskaitoje tapo nebepavejama ir antrą kartą į viršų kels pasaulio taurę.

Mikaela Shiffrin.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 10, 2018, 3:18 PM

23-ečią gimtadieni kovo 13-ą dieną švęsianti amerikietė du kartus trasą įveikė per 1 min. 49,10 sek.

Antrą vietą užėmė šveicarė Wendy Holdener (0,09 sek.), o trečią – švedė Frida Hansdotte (+0,72 sek.).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje M.Shiffrin turi 1573 taškus ir antrą vietą užimančią W.Holdener lenkia net 603 taškais.

Norvegijoje vykstančio pasaulio vyrų kalnų slidinėjimo taurės etapo greito nusileidimo rungtį šeštadienį laimėjo vokietis Thomas Dressenas.

Vokietijos sportininkas trasą įveikė per 1 min. 49,17 sek. Tai vos antra 24-erių metų vokiečio pergalė pasaulio taurės etapuose.

Antrą vietą du medalius Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse iškovojęs šveicaras Beatas Feuzas (+0,08 sek.), o trečią – tituluotas norvegas Akselis Lundas Svindalas (+0,17 sek.).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja austras Marcelas Hirscheris (1494 tšk.). Antras yra norvegas Henrikas Kristoffersenas (1205 tšk.).