„Kaunas Hockey“ po fantastiškos dvikovos šventė pergalę ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą

Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalyje antradienio vakarą Vilniaus pramogų arenoje Kauno „Kaunas Hockey“ klubas sugebėjo likviduoti dviejų įvarčių deficitą, išplėšė pratęsimą ir 4:3 (1:2, 0:1, 2:0, 1:0) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“.

„Kaunas Hockey“.<br> N.Morozovo nuotr.

Mar 14, 2018, 8:41 AM, atnaujinta Mar 14, 2018, 10:17 AM

Pusfinalio serijoje rezultatas tapo lygus 1:1. Lemiamos trečios serijos rungtynės įvyks ketvirtadienį Kaune. Poros nugalėtojas finale susitiks su Elektrėnų „Energija“, kuri 2:0 pusfinalyje įveikė Vilniaus „Geležinį vilką“.

Dvikovoje geriau sekėsi vilniečiams, kurie rečiau svečiavosi prie varžovų vartų, bet atakavo gerokai taikliau. Jau pirmo kėlinio viduryje šeimininkai po Karolio Šliko (06:43) ir Dmitrijaus Sajapino (08:03, dauguma) įvarčių pirmavo 2:0.

Pirmo kėlinio pabaigoje Aleksejus Nikulinas (19:21, dauguma) rezultatą sušvelnino.

Po Šarūno Kuliešiaus taiklaus smūgio (34:57) „Hockey Punks“ ilgai pirmavo dviejų įvarčių persvara, kol besibaigiant rungtynėms gavo smūgį į paširdžius, kai mažumoje pasižymėjo A.Nikulinas (56:26).

„Kaunas Hockey“ paprašė 30 sek. pertraukėlės, perrikiavo savo gretas, o Artiomas Suminas (58:06) išgelbėjo besibaigiantį Kauno klubo sezoną ir išplėšė pratęsimą.

Jo metu Dmitrijus Prokopenkovas (63:06) į mušė lemiamą įvartį, lėmusį kauniečių pergalę.

„Kaunas Hockey“ į varžovų vartus metė net 51 kartą, vilniečiai atsakė vos 23 metimais.

Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo serija iki trijų pergalių įvyks kovo 18–27 dienomis.