Biatlonininkas V. Strolia pasaulio taurės varžybose Norvegijoje buvo viduriuke

Norvegijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 47-ąją vietą.

Vytautas Strolia.<br> V.Dranginio nuotr.

Mar 15, 2018, 7:31 PM

Nugalėjo be klaidų šaudęs norvegas Henrikas L'Abee-Lundas - 26 min. 10,3 sek.

Antrąją vietą užėmė kitas norvegas Johannesas Thingnesas Boe (+6,1 sek.; 1 baudos ratas), o trečiąją - prancūzas Martinas Fourkace'as (+6,9 sek.; 0).

Baudos ratų išvengęs 25-erių metų V. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 54,1 sek.26-erių metų Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis (+3.52,9; 2) užėmė 93-iąją vietą, o 27-erių metų Rokas Suslavičius (+7.26,2; 5) liko 103-ias.

Lenktynėse startavo 104 biatlonininkai. 60 geriausiai pasirodžiusių sportininkų startuos 12,5 km persekiojimo lenktynėse.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 18 lenktynių pirmauja 936 taškus turintis M. Fourcade'as. Antrąją vietą užima J. T. Boe (899 tšk.), trečiąją - rusas Antonas Šipulinas (591 tšk.). 3 taškus turintis V. Strolia tarp 96 klasifikuotų sportininkų yra 94-as.