Lietuvos biatlonininkės pasaulio taurės varžybose Norvegijoje užėmė 21-ąją vietą

Norvegijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo moterų estafetėje 4 po 6 km šeštadienį Lietuvos komanda – Natalja Kočergina, Diana Rasimovičiūtė, Gabrielė Leščinskaitė ir Natalija Paulauskaitė – buvo aplenktos ratu ir galutinėje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą.

Biatlonas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2018-03-17 16:40

Nugalėjo Prancūzijos atstovės – 1 val. 10 min. 58,3 sek. Antrąją vietą užėmė vokietės (+14,4 sek.), o trečiąją – italės (+33,2 sek.). Visos trys komandos išvengė baudos ratų.

Varžybose dalyvavo 23-ys ekipos. Dvi jų – Kinija ir Slovėnija – buvo diskvalifikuotos.