Lietuvos bėgikai pusės maratono čempionate nenustebino

Valensijoje (Ispanija) šeštadienį vykusiame pasaulio pusės maratono bėgimo čempionate lietuvė Vaida Žūsinaitė užėmė 87-ąją vietą. Lietuvos sportininkė finišavo per 1 val. 17 min. 38 sek.

V.Žūsinaitė užėmė 87-ąją vietą.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Mar 24, 2018, 10:54 PM, atnaujinta Mar 24, 2018, 11:02 PM

Moterų varžybose triumfavo Netsanet Gudeta Kebede iš Etiopijos. Ji finišavo per 1 val. 6 min, 11 sek. Tai yra naujas pasaulio rekordas varžybose, kuriose dalyvauja tik moterys.

Antrąją ir trečiąją vietas užėmė Kenijos stajerės Joyciline Jepkosgei (1:06.54) bei Pauline Kaveke Kamulu (1:06.56).

Moterų bėgime dalyvavo 122 sportininkės.

Vyrų varžybose (152 dalyviai) triumfavo Kenijos atstovas Geoffrey Kamwororas – 1 val. 0,02 sek. Antras buvo Bahreino bėgikas Abrahamas Cherobenas (1:00.22), trečias – Aronas Kifle (1:00.31) iš Eritrėjos.

Lietuvos Valdas Dopolskas (1:06.24) užėmė 104-ąją poziciją.