„Lightning“ ritulininkai po rimtų muštynių nutraukė trijų pralaimėjimų seriją

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate Rytų konferencijos lyderė „Tampa Bay Lightning“ komanda svečiuose 7:3 (0:1, 2:0, 5:2) pranoko „New York Rangers“ ekipą ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

„Lightning – „Rangers“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 31, 2018, 9:47 AM, atnaujinta Mar 31, 2018, 10:35 AM

Svečiams po du įvarčius pelnė Cedricas Paquette'as (24 ir 42 min.) ir Braydenas Pointas (43, 59), po vieną – Alexas Killornas (25), J.T. Milleris (41) ir Danas Girardi (60).

„Rangers“ gretose pasižymėjo Brady Skjei (15), Filipas Chytilas (49) ir Chrisas Kreideris (57).

„Lightning“ po 78 rungtynių turi 108 taškus. „Rangers“ su 75 taškais Rytų konferencijoje užima 11-ąją vietą.

Kitų rungtynių rezultatai:

„New York Islanders“ – „Toronto Maple Leafs“ – 4:5 (2:1, 1:2, 1:2);

„Washington Capitals“ – „Carolina Hurricanes“ – 1:4 (0:0, 1:2, 0:2);

„Colorado Avalanche“ – „Chicago Blackhawks“ – 5:0 (1:0, 1:0, 3:0);

„Anaheim Ducks“ – „Los Angeles Kings“ – 2:1 (0:1, 1:0, 0:0; 1:0), – po pratęsimo.

„Vegas Golden Knights“ – „St. Louis Blues“ – 4:3 (2:2, 1;0, 0:1; 1:0), – po pratęsimo.