„Pirates“ su D. Neverausku pergale pradėjo naują MLB beisbolo sezoną

Stipriausios pasaulyje JAV beisbolo lygos (MLB) reguliariojo sezono pirmose rungtynėse „Pittsburgh Pirates“ klubas, kuriam atstovauja lietuvis Dovydas Neverauskas, išvykoje 13:10 nugalėjo „Detroit Tigers“ ekipą.

Beisbolas: „Pirates“ – „Tigers“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 31, 2018, 9:56 AM

Po septynių kėlinukų „Pirates“ atsiliko 4:6, bet per likusius du kėlinukus pelnė net 6 taškus ir pirmavo 10:6. Visgi „Tigers“ beisbolininkai devintajame kėlinuke sugebėjo išlyginti rezultatą. Per tris papildomus kėlinius rezultatyviai sužaisti nepavyko nei vienai komandai, bet 13-ajame kėlinuke „Pirates“ pelnė tris taškus, o varžovai – nė vieno.

25-erių metų D.Neverauskas aikštėje pasirodė šeštajame kėlinuke ir iš žaidimo išmetė visus tris „Tigers“ beisbolininkus. Septintajame kėlinuke lietuvis buvo pakeistas.

Tarp „Pirates“ pagrindinės sudėties 25-ių žaidėjų patekęs D.Neverauskas per sezoną turėtų uždirbti 500 tūkst. JAV dolerių. Tiesa, jeigu jis bus išsiųstas į dublerių ekipą, jo atlyginimas sumažės kelis kartus.

Praėjusiais metais jis debiutavo „Pirates“ gretose ir sužaidė 24-erias MLB rungtynes.

MLB čempionate dalyvauja 30 komandų. Reguliariajame sezone ekipos sužais net po 160 rungtynių.