Lietuvos golbolo rinktinė turnyre Švedijoje liko septinta

Sekmadienį Malmėje pasibaigusio tarptautinio golbolo (aklųjų riedulio) turnyro „Lady&Men Intercup“ vyrų varžybose Lietuvos rinktinė užėmė septintąją vietą.

Ketvirtąją vietą grupėje užėmę lietuviai nepateko į pusfinalį.<br> Facebook nuotr.

2018-04-01 20:16

Rio de Žaneiro parolimpinių žaidynių čempionai lietuviai B grupėje nugalėjo 12:5 nugalėjo Japonijos ekipą, bet vėliau 4:9 nusileido vokiečiams, 6:7 - JAV rinktinei ir 5:8 - Alžyrui.

Ketvirtąją vietą grupėje užėmę lietuviai nepateko į pusfinalį, o mače dėl 7-8 pozicijų 5:4 įveikė Švedijos komandą.

Turnyro nugalėtoja tapo Brazilija. Ji finale 12:2 nugalėjo Vokietijos golbolininkus. Rungtynėse dėl bronzos Belgijos ekipa 9:2 įrodė pranašumą prieš amerikiečius.