D. Neverauskas prisidėjo prie komandos pergalės beisbolo lygoje

Stipriausios pasaulyje JAV beisbolo lygos (MLB) rungtynėse pirmadienį „Pittsburgh Pirates“ klubas, kuriam atstovauja Dovydas Neverauskas, namuose 5:4 nugalėjo „Minnesota Twins“ ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Lietuvio komanda iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės<br> Scanpix nuotr.

Apr 3, 2018, 12:32 PM, atnaujinta Apr 3, 2018, 12:41 PM

Visus 5 taškus „Pirates“ pelnė pirmajame kėlinuke.

Šeštajame kėlinyje Minesotos klubas pelnė keturis taškus ir tuomet į aikštę buvo išleistas D. Neverauskas. Jam pavyko iš žaidimo išmesti varžovų žaidėją ir kėlinys buvo baigtas. Septintajame kėlinyje varžovams pavyko sėkmingai atmušti lietuvio mestą kamuoliuką ir užimti vieną bazę, tačiau taškų „Twins“ beisbolininkai nesugebėjo pelnyti. Po septintojo kėlinio D. Neverauskas buvo pakeistas.

25-erių metų D. Neverauskui tai buvo jau trečiosios MLB rungtynės šiame sezone.

Nacionalinės lygos konferencijoje „Pirates“ užima antrąją vietą.