Penki Lietuvos plaukikai Švedijoje iškopė į finalus

Lietuvos atstovas Danas Rapšys pateko į Švedijoje vykstančių tarptautinių plaukimo varžybų „Swim Open Stockholm“ vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finalą. Lietuvis atrankos varžybose penktadienį pademonstravo geriausią rezultatą. Jis finišavo per 1 min. 47,81 sek.

Danas Rapšys.<br> D.Umbraso nuotr.

Apr 6, 2018, 3:07 PM, atnaujinta Apr 6, 2018, 3:10 PM

Povilas Strazdas (1 min. 52,2 sek.) tarp 58 atrankos dalyvių užėmė 23-iąją vietą ir plauks C finale.

D.Rapšys ketvirtadienį iškovojo aukso medalį 200 m plaukimo nugara rungtyje.

Vyrų 100 m plaukimo krūtine atrankoje Lietuvos atstovas Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą ir tęs kovą dėl medalių. Ketvirtadienį bronzą 200 m distancijoje iškovojęs lietuvis dvigubai trumpesnį nuotolį įveikė per 1 min. 0,27 sek.

Į 100 m rungties finalą pateko ir Andrius Šidlauskas (1.01,51). Jis tarp 60 atrankos dalyvių buvo šeštas.

Vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankoje Deividas Margevičius tarp 58 dalyvių užėmė antrąją vietą ir taip pat pateko į finalą. Lietuvis distanciją įveikė per 53,07 sek.

Vyrų 50 m plaukimo nugara atrankoje (48 dalyviai) lietuvis Gytis Stankevičius (26,05 sek.) užėmė šeštąją vietą ir tęs kovą dėl apdovanojimų.