Slidinėjimo karalienė Marit Bjoergen baigė savo auksinę sportinę karjerą

Slidininkė Marit Bjoergen, kuri žiemos olimpiadose yra iškovojusi net 15 medalių, nusprendė baigti savo karjerą. Apie tai skelbia Norvegijos valstybinis transliuotojas NRK.

Marit Bjoergen.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 6, 2018, 2:47 PM, atnaujinta Apr 6, 2018, 2:48 PM

38-erių metų M.Bjoergen, kuri 2018 metų Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse iškovojo penkis medalius, 303 kartų startavo pasaulio taurės etapuose ir iškovojo 114 pergalių.

„Nebeturiu motyvacijos. Nebegaliu skirti 100 procentų savo jėgų tam, kad tinkamai pasirengčiau kitam sezonui. Štai kodėl aš ir nutariau baigti savo karjerą“, – pasaulinio garso slidininkė sakė NRK.

M.Bjoergen olimpinėse žaidynėse iš viso yra pasipuošusi 8 aukso medaliais. Penkis kartus norvegų slidininkė yra laimėjusi asmenines lenktynes, o dar tris sykius tapo čempione su Norvegijos rinktine.

Pjongčango olimpiados moterų slidinėjimo rungtys baigėsi įspūdinga M.Bjoergen pergale 30 km lenktynėse klasikiniu stiliumi.