Europos galiūnų čempionate – netikėti rezultatai: Ž. Savickas liko be medalio

Kiek neįprastas ir ne itin malonus vaizdas užfiksuotas Anglijoje, Lidso mieste vykusiame Europos galiūnų čempionate, kuriame dalyvavo ir du lietuviai – Žydrūnas Savickas bei Vytautas Lalas.

Žydrūnas Savickas Europos čempionate liko be medalio.<br>D.Umbraso nuotr.

Apr 8, 2018, 10:11 AM, atnaujinta Apr 8, 2018, 10:12 AM

Vieną po kito apdvanojimus įpratęs skinti ar bent jau ant nugalėtojų pakylos lipti Ž.Savickas šį kartą liko be jokio apdovanojimo.

Prieš paskutinę rungtį – akmenų kėlimą, Ž.Savickas dar buvo trečioje pozicijoje ir galėjo pakilti net į antrąją, tačiau lemiama rungtis jam susiklostė labai nesėkmingai. 42-ejų sportininkas sukėlė tik 4 iš 5 akmenų ir buvo penktas.

Galutinėje įskaitoje jis liko per žingsnį nuo medalio – surinko 33 taškus ir buvo ketvirtas.

Kitas lietuvis V.Lalas varžybas baigė po trijų rungčių, kadangi patyrė blauzdos traumą.

Čempionu tapo islandas Hafthoras Bjornssonas surinkęs 44 taškus. Jis aplenkė antroje vietoje likusį gruziną Konstantiną Janašiją (36 taškai) ir trečią vietą nugriebusį lenką Mateuszą Kieliszkowskį, kuris po penkių rungčių turėjo 35 taškus