J. Truchanovičius artėja prie Čempionų lygos finalo ketverto

Rezultatyviai žaidęs Jonas Truchanovičius ir jo komandos draugai iš „Montpellier“ nedideliu žingsneliu priartėjo prie rankinio Čempionų lygos finalo ketverto. Tiesa, „Montpellier“ trečiadienį nelaimėjo pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių, bet ir nepralaimėjo – dvikova su „Flensburg-Handewitt“ komanda baigėsi lygiosiomis 28:28 (15:17). J.Truchanovičius įmetė 6 įvarčius.

J.Truchanovičius
Jonas Truchanovičius.<br>Facebook nuotr.
J.Truchanovičius.
Daugiau nuotraukų (3)

Apr 19, 2018, 10:40 AM, atnaujinta Apr 19, 2018, 12:26 PM

Rezultatas labiau tenkino Monpeljė rankininkus, nes pirmosios rungtynės vyko Šiaurės Vokietijos mieste Flensburge. Monpeljė arenoje komandos susitiks balandžio 29 dieną.

J.Truchanovičiui pirmasis mačas prasidėjo labai prastai. Lietuvis nepataikė pirmojo metimo ir jau 2-ąją min. už šiurkščią pražangą buvo pašalintas 2 min. Vis dėlto paskui „Montpellier“ kairysis pusiaukraštinis įsibėgėjo ir 6 kartus nuginklavo „Flensburg“ vartininkus. Monpeljė komandoje rezultatyviau žaidė tik 7 įvarčius įmetęs Ludovicas Fabregas.

„Montpellier“, ko gero, buvo arčiau pergalės. Svečiai abu kėlinius pradėjo geriau (pirmajame kėlinyje keliskart pirmavo dviem įvarčiais, o 44-ąją min. įgijo didžiausią rungtynėse trijų įvarčių persvarą 24:21), bet abiejų kėlinių pabaigoje tiksliau rungtyniavo Flensburgo rankininkai.

Kitos trys ketvirtfinalio poros pirmąsias rungtynes žais savaitgalį.

Ketvirtfinalio pirmosios rungtynės

„Flensburg-Handewitt“ – „Montpellier“ 28:28 (17:15). 4503 žr. Lauge 5, Svanas 5, Wanne 5/ Fabregas 7, Truchanovičius 6, Kavtičnikas 6.

Kielcų „Vive“ – Paryžiaus PSG šeštadienį.