Dviratininkė Akvilė Gedraitytė lenktynėse Nyderlanduose finišavo septinta

Nyderlanduose vykstančių Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) jaunių (17-18 metų) merginų Tautų taurės varžybų 35-ųjų daugiadienių lenktynių „EPZ Omloop van Borsele“ antrajame etape Lietuvos rinktinės narė Akvilė Gedraitytė po finišo sprinto užėmė septintąją vietą.

Akvilė Gedraitytė.<br> ldsf.lt nuotr.

2018-04-22 08:16, atnaujinta 2018-04-22 08:17

Nugalėjo belgė Shari Bossuyt. Ji 72,9 km (3 ratai po 24,3 km) nuvažiavo per 1 val. 53 min. 53 sek. (vid. greitis – 37,934 km/val.).

Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-100 vietas užėmusioms dviratininkėms.

Auksė Pikūnaitė užėmė 25-ąją, Paulina Patinskaitė – 34-ąją, Justė Juškevičiūtė – 98-ąją, o Erika Župerkaitė (+3.22) – 101-ąją vietas.

A.Gedraitytė pirmajame tarpiniame sprinto finiše finišavo trečia ir pelnė vieną premijinę sekundę.

Lydere išliko olandė Britt Knaven. A.Gedraitytė (+1.12) bendrojoje įskaitoje užima 18-ąją, J.Juškevičiūtė (+1.46) – 32-ąją, P.Patinskaitė (+2.05) – 44-ąją, A.Pikūnaitė (+2.09) – 51-ąją, o E.Župerkaitė (+5.51) – 104-ąją vietas.

Klasifikuotos 128 dviratininkės.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė išlieka devinta.

Trijų etapų lenktynes pradėjo 147 dviratininkės iš 17 šalių ir 30 komandų (10 nacionalinių rinktinių).