Rūta Meilutytė Brazilijoje užėmė 13-ąją vietą

Brazilijoje pasibaigusių „Maria Lenk Trophy“ plaukimo varžybų moterų 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi B finale šeštadienį lietuvė Rūta Meilutytė užėmė penktąją vietą, o galutinėje įskaitoje liko 13-a.

Rūta Meilutytė 50 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje užėmė 13-ąją vietą.<br> Facebook nuotr.

Apr 22, 2018, 9:34 AM, atnaujinta Apr 22, 2018, 9:36 AM

21-erių metų plaukikė, atstovaujanti „Flamengo“ (Brazilija) klubui, nuotolį įveikė per 26,38 sek.

Greičiausiai B finale plaukė olandė Kira Toussaint (25,96 sek.). A finale triumfavo brazilė Lorrane Ferreira (24,94 sek.).

Atrankoje R.Meilutytė (26,37 sek.) buvo 12-a.

R.Meilutytė Brazilijoje antradienį triumfavo 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje, o ketvirtadienį iškovojo sidabro medalį 50 m distancijoje.