NHL Vakarų konferencijos pusfinalyje – antroji „Golden Knights“ pergalė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) trečiosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse pirmadienį „Vegas Golden Knights“ (3-ioji vieta konferencijoje) klubas išvykoje po pratęsimo 4:3 (0:0, 3:1, 0:2; 1:0) nugalėjo „San Jose Sharks“ (6) ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Pergalingą įvartį pratęsime pelnė Williamas Karlssonas<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

May 1, 2018, 11:53 AM, atnaujinta May 2, 2018, 9:38 AM

27-ąją min. šeimininkus į priekį išvedė Timo Meieris, bet į tai „Golden Knights“ ledo ritulininkai atsakė trimis įvarčiais per penkias minutes. Pasižymėjo Colinas Milleris (30 min.), Jonathanas Marchessault (34) ir Reilly'is Smithas (35). Trečiajame kėlinyje „Sharks“ žaidėjai Evanderis Kane'as (48) ir Tomašas Hertlas (59) rezultatą išlygino.

Pergalingą įvartį pratęsime pelnė Williamas Karlssonas (69).

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį vėl San Chosė mieste.

Rytų konferencijos pusfinalio antrosiose rungtynėse „Tampa Bay Lightning“ (1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) nugalėjo „Boston Bruins“ (2) ekipą ir išlygino serijos rezultatą 1-1.