NHL čempionai Rytų konferencijos pusfinalyje patyrė trečiąją nesėkmę

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos penktosiose pusfinalio rungtynėse čempionės titulą ginanti „Pittsburgh Penguins“ (5-oji vieta konferencijoje) komanda išvykoje 3:6 (1:2, 2:0, 0:4) pralaimėjo „Washington Capitals“ (3) ekipai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 2-3.

NHL čempionai „Penguins“ Rytų konferencijos pusfinalyje patyrė trečiąją nesėkmę.<br> AFP/Scanpix nuotr.
NHL čempionai „Penguins“ Rytų konferencijos pusfinalyje patyrė trečiąją nesėkmę.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
„Winnipeg Jets“  klubas išvykoje nugalėjo „Nashville Predators“ ekipą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (31)

May 6, 2018, 9:12 AM, atnaujinta May 6, 2018, 9:26 AM

„Penguins“ po dviejų kėlinių dar pirmavo 3:2, bet trečiajame kėlinyje varžovai pelnė keturis įvarčius be atsako.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Johnas Carlsonas (19 min.), Brettas Connolly (19), Jevgenijus Kuznecovas (41), Jakubas Vrana (56), T.J.Oshie (59) ir Larsas Elleris (60).

„Penguins“ ekipoje pasižymėjo Jamie Oleksiakas (3), Sidney Crosby (25) ir Patricas Hornqvistas (28).

Šeštosios rungtynės vyks gegužės 7-ąją dieną Pitsburge.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Winnipeg Jets“ (2) klubas išvykoje 6:2 (0:0, 4:2, 2:0) nugalėjo „Nashville Predators“ (1) ekipą ir serijoje išsiveržė į priekį 3-2.