„Capitals“ ledo ritulininkai iš turnyro išmetė NHL čempionus

NHL Stanley taurės varžybų Rytų konferencijos šeštosiose pusfinalio rungtynėse pirmadienį čempionės titulą ginusi „Pittsburgh Penguins“ (5-oji vieta konferencijoje) namuose po pratęsimo 1:2 (0:0, 1:1, 0:0; 0:1) nusileido „Washington Capitals“ (3) ekipai ir pralaimėjo seriją iki keturių pergalių 2:4.

„Capitals“ ekipa įveikė NHL čempionus<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

May 8, 2018, 7:51 AM, atnaujinta May 8, 2018, 8:05 AM

23-iąją min. svečius į priekį išvedė Alexas Chiassonas, o 32-ąją min. rezultatą išlygino Krisas Letangas. Pergalingą įvartį 6-ąją pratęsimo min. pelnė Jevgenijus Kuznecovas.

Rytų konferencijos finale „Capitals“ žais su „Tampa Bay Lightning“ (1) ekipa.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Nashville Predators“ (1) klubas svečiuose 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) įveikė „Winnipeg Jets“ (2) ledo ritulininkus ir išlygino serijos rezultatą 3-3.