Latvija ledo ritulio pasaulio pirmenybėse įveikė olimpinius vicečempionus

Latvijos ledo ritulio rinktinė šeštadienį pasaulio čempionato B grupės penktosiose rungtynėse susitiko su 2018 metų olimpiados vicečempione Vokietija ir įveikė grėsmingąją varžovę rezultatu 3:1 (0:0, 1:0, 2:1). Tai buvo trečioji latvių (9 taškai) pergalė turnyre ir ketvirtoji vokiečių (5 tšk.) nesėkmė. 

 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Latvija – Vokietija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
 Švedija – Slovakija.<br> Reuters/AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (22)

Lrytas.lt

May 12, 2018, 3:33 PM, atnaujinta May 12, 2018, 8:30 PM

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0. Antrojo kėlinio pabaigoje (36:55 min.) Ronaldas Keninis pelnė pirmąjį latvių įvartį (1:0). Trečioje kėlinio pačioje pradžioje – 15-ąją sekundę – Guntis Galvinis padvigubino pranašumą (2:0). 48-ąją min. po Andrio Dzerinio smūgio Latvija pirmavo jau 3:0.

Tiesa, vokietis Dominikas Kahunas (49-ąją min.) sušvelnino santykį (1:3).

LatvijaVokietija – 3:1 (0:0, 1:0, 2:1).

36:55 Ronaldas Keninis [1 – 0]

40:15 Guntis Galvinis [2 – 0]

47:54 Andris Dzerinis [3 – 0]

48:40 Dominik Kahun [3 – 1]

A grupės lyderė Švedija susigrūmė su vidutinioke Slovakija. Šiame mače prireikė pratęsimo, nes 60 min. kova nugalėtojo neišaiškino 3:3 (2:1, 1:1, 0:1). Papildomo laiko metu Fortūna nusišypsojo švedams, kurie pasiekė pergalingąjį ketvirtąjį įvartį. 65-ąją min. pasižymėjo Mika Zibanejadas.

Švedijai tai buvo penktoji pergalė iš tiek pat galimų, bet ji prarado pirmąjį tašką (14 tšk.). Slovakai patyrė trečiąjį pralaimėjimą (8 tšk.).

Švedija – Slovakija – 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0), – po pratęsimo.

10:32 Tomaš Jurco [0 – 1]

15:14 Dennis Everberg [1 – 1]

18:06 Gustav Nyquist [2 – 1]

24:53 Jacob De La Rose [3 – 1]

36:40 Marek Daloga [3 – 2]

46:54 Ladislav Nagy [3 – 3]

64:18 Mika Zibanejad [4 – 3]

Čempionate dalyvauja 16 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas. Dvi prasčiausiai pasirodysiančios komandos iškris į I diviziono A grupę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.