Lietuvos paplūdimio tinklininkai Šveicarijoje neįveikė olandiško barjero

Šveicarijoje vykstančiame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) trijų žvaigždučių serijos paplūdimio tinklinio turnyre į ketvirtfinalį nepavyko prasibrauti lietuviams Arnui Rumševičiui ir Lukui Každailiui. Mūsiškiai aštuntfinalyje šeštadienį 0-2 (16:21, 19:21) pralaimėjo olandams Dirkui Boehlei ir Stevenui van de Veldei. Lietuvos sportininkams turnyre atiteko devintoji vieta.

Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis pralaimėjo olandams.<br> FIVB nuotr.

May 12, 2018, 1:59 PM, atnaujinta May 12, 2018, 2:00 PM

Už tai jie gavo 300 FIVB reitingo taškų. Bendrą turnyro Šveicarijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

Sėkmingą pasirodymą Tailande vykusiame FIVB 1 žvaigždutės serijos turnyre baigė lietuvės Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina. Jos užėmė penktąją vietą.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate Lietuvos paplūdimio tinklininkės šeštadienį 2-0 (21:14, 21:16) nugalėjo Honkongo atstoves Tng Chi Yuen ir Wai Yan Au Yeung. Ketvirtfinalyje mūsiškės po atkaklios kovos 1-2 (21:12, 17:21, 8:15) nusileido amerikietėms Bree Scarbrough ir TinklAurorai Davis.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.