Paaiškėjo naujieji Lietuvos badmintono čempionai

Šiais metais Olimpinę dieną švęsiančiame Panevėžyje, ką tik pasibaigė  dvi dienas trukęs YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis badmintono  čempionatas. Po atkaklių kovų badmintono aikštelėse paaiškėjo naujieji  Lietuvos badmintono čempionai.

Paaiškėjo Lietuvos badmintono čempionai.<br>P.Mantauto nuotr.

May 13, 2018, 5:22 PM, atnaujinta May 13, 2018, 5:23 PM

Mišraus dvejeto kategorijoje čempionais tapo kauniečiai Mark Šames ir  Vytautė Fomkinaitė (treneris J. Špelveris) finaliniame susitikime įveikę  kretingiškių Edgaro Slušnio ir Vaidos Slušnienės šeimyninį duetą  rezultatu 21:17, 17:21, 21:14.

Kovoje dėl bronzos medalių stipresni buvo Aivaras Kvedarauskas (Kaunas)  ir Jelena Ramaneckienė (Vilnius). Jie mažajame finale rezultatu 21:10,  21:19 nugalėjo Klaipėdos jaunuosius spotininkus Danielių Beržanskį ir  Gabiją Mockutę (treneris D. Narvilas).

Vyrų vienetų kategorijoje naujuoju Lietuvos čempionu tapo Povilas  Bartušis finaliniame susitikime nugalėjęs klaipėdietį Igną Rezniką  (treneris D. Narvilas). Susitikimo rezultatas 21:11, 21:13. Trečiąją  vietą po itin atkaklios kovos iškovojo Kazimieras Dauskurtas nugalėjęs  Tomą Vaškevičių rezultatu 17:21, 21:14, 21:19.

Moterų dvejetų finale čempionių titulą iškovojo Vytautė Fomkinaitė ir  Ieva Sndžikaitė (Kaunas, treneris J. Špelveris) nugalėjusios  klaipėdietes Gerdą Voitechovskają ir Rebeką Aleksevičiūtę (treneris D.  Narvilas). Galutinis susitikimo rezultatas. Trečiąją vietą iškovojo  Vitalija Movšovič (Vilnius, treneris G. Plavinas) ir Samanta  Golubickaitė (Ignalina, treneris F. Juchnevičius) įveikusios Sandrą  Damaškaitę ir Jeleną Ramaneckienę (Vilnius).

Vyrų dvejetų kategorijos finale pergalę iškovojo Povilas Bartušis ir  Kazimieras Dauskurtas (Kęstučio Navicko Badmintono Akademija). Jie  finalinį susitikimą baigė rezultatu 19:21, 21:18, 21:17 ir antroje  vietoje paliko Edgarą Slušnį (Kretinga) ir Mindaugą Dagilį (Šakiai).  Trečiąją vietą rezultatu 18:21, 22:20, 22:20 iškovojo tauragiškiai  Laurynas Sparnauskis ir Renaldas Šileris (treneris J. Šileris),  emocingame mažojo finalo susitikime įveikę Joną Petkų (Klaipėda,  treneris D. Narvilas) ir Mark Šames (Kaunas, treneris J. Špelveris).

Moterų vieneto kategorijos Lietuvos čempione po metų pertraukos vėl  tapo Vytautė Fomkinaitė (Kaunas, treneris J. Špelveris). Ji finalo  dvikovoje rezultatu 21:10, 21:13 įveikė klaipėdietę Gerdą Voitechovskają  (treneris D. Narvilas). Kovą dėl trečiosios vietos pergale baigė Samanta  Golubickaitė (Ignalina, treneris F. Juchnevičius) rezultatu 21:10, 22:20  nugalėjusi vilnietę Vitaliją Movšovič (treneris G. Plavinas).