Sėkmingi Lietuvos dviratininkų startai Norvegijoje ir Ispanijoje

Ketvirtadienį Ispanijoje vykusiose moterų dviračių lenktynėse „Durango-Durango Emakumeen Saria“ (UCI II kategorija) Rasa Leleivytė užėmė 11-ą vietą. Lietuvė šį sezoną į 20-uką pateko ketvirtą kartą.

Evaldas Šiškevičius Norvegijoje buvo 19-as.<br>AFP nuotr.

May 18, 2018, 9:01 AM

Nugalėjo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionė olandė Anna van der Breggen („Boels-Dolmans“). Ji 121 km nuvažiavo per 2 val. 56 min. 29 sek. (vid. greitis – 41,14 km/val.).

Antrą ir trečią vietas užėmė taip pat olandės – atitinkamai pasaulio pavienio starto lenktynių čempionė Annemiek van Vleuten („Mitchelton-Scott“, +29 sek.) ir Sabrina Stultiens („WaowDeals“, +57 sek.).

R. Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 47 sek.

Iš 140 startavusių dviratininkių klasifikuota 120.

Tuo tarpu daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Norway“ (UCI HC kategorija) antrajame etape ketvirtadienį Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) užėmė 18-ą vietą. 29 metų lietuvis šį sezoną į 20-uką pateko 11-ą kartą.

Nugalėjo norvegas Edvaldas Boassonas Hagenas („Dimension Data“). Jis 146 km nuvažiavo per 3 val. 25 min. 32 sek. (vid. greitis – 42,62 km/val.).

Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-8 vietas užėmusiems dviratininkams. 9-65 vietas užėmę lenktynių dalyviai, tarp jų ir E. Šiškevičius, nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek.

Bendrosios įskaitos lyderiu tapo norvegas Sondre Holstas Engeras („Israel Cycling Academy“), kuris ketvirtadienį finišavo antras. E. Šiškevičius iš 13-os vietos nukrito į 18-ą. Jis nuo lyderio atsilieka 15 sek. Klasifikuota 117 dviratininkų.

Penkių etapų lenktynės, kurias pradėjo 120 dviratininkų iš 20 komandų ir 26 šalių, baigsis sekmadienį.