Trys lietuvių įgulos pateko į pasaulio taurės etapo pusfinalius

Penktadienį Segede (Vengrija) prasidėjusio pirmojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo atrankos varžybų barjerą įveikė pirmosios trys Lietuvos įgulos.

Trys į gulos pateko į pusfinalius.<br>Organizatorių nuotr.

May 18, 2018, 2:28 PM

Vyrų dviviečių baidarių 1000 m distancijos antrajame atrankos plaukime Lietuvos atstovai Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius (3 min. 21,770 sek.) užėmė penktąją vietą. Greičiausi šiame plaukime buvo vokiečiai Benediktas Bachmannas ir Jakobas Kurschatas (3.20,514).

Vyrų dviviečių kanojų 1000 m distancijos trečiajame atrankos plaukime Henrikas Žustautas ir Ilja Davidovskis (4.15,567) liko paskutiniai, šešti. Antrajame plaukime penkti finišavo Osvaldas Murza bei Jevgenijus Kuračionokas (4.23,850). Abi šios Lietuvos įgulos varžysis tame pačiame pusfinalio plaukime.

Vyrų vienviečių kanojų 1000 m distancijoje pirmajame atrankos plaukime Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas (4.08,914) finišavo penktas ir pateko į pusfinalį. Nugalėjo Moldovos atstovas Olegas Tarnovschis (4.00,791).

Dvivietes baidares ir kanojas irkluojantys lietuviai pusfinalyje varžysis penktadienį, o V. Korobovas vietą finale sieks iškovoti šeštadienį.