Baidarininkai A. Olijnikas ir R. Nekriošius Vengrijoje laimėjo B finalą

Segede (Vengrija) prasidėjusio pirmojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo vyrų dviviečių baidarių 1000 metrų distancijos varžybose Lietuvos atstovai Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius užėmė dešimtąją vietą.

Irkluotojai Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnikas.<br> T.Bauro nuotr.

May 19, 2018, 9:27 AM, atnaujinta May 19, 2018, 9:28 AM

Mūsiškiai trečiajame pusfinalio plaukime finišavo per 3 min. 20,924 sek. ir, užėmę ketvirtąją vietą, pateko į B finalą (10-18 vietos).

B finale A.Olijnikas ir R.Nekriošius (3.16,961) buvo greičiausi.

Vyrų dviviečių kanojų 1000 metrų distancijos antrajame pusfinalio plaukime Henrikas Žustautas ir Ilja Davidovskis (4.07,505) finišavo šešti, o Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas (4.17.572) – septinti.

B finale jau greitesni buvo O.Murza ir J.Kuračionokas. Jie (3.45,66) užėmė trečiąją vietą. H.Žustautas su I.Davidovskiu (3.46,605) liko penkti. Bendroje įskaitoje O.Murzai ir J.Kuračionokui atiteko 12-oji pozicija, o H.Žustautui ir I.Davidovskiui – 14-oji.